Digitaalne trükk

 

Teil on tarvis 100 visiitkaarti, 30 lauakalendrit, 80 kleepsu või 15 kutset? Teil oli neid tarvis eile? Selliste murede lahenduseks ongi digitaaltükikoda tehnoloogia. Milliseid boonuseid on seda tehnoloogiat kasutades?

 

Eelkõige on see operatiivsus ja paindlikus.Digitrükki kasutades saate veel ka viimasel minutil enne trüki teha muudatusi trükitavas failis! Te peate nõustuma, et trükkides brozüüri ofsett-trükikojas, teil vaevalt õnnestuks muuta paar lehekülge sisu, ilma , et te oluliselt aega ja raha ei raiskaks?! Ja kui tegu peaks olema ühe brüzüüriga siis tihti on võimalik see teostada Teie juures olekul. Hea on ka see, et esimene koopia Teie trükist on ka absoluutne koopia igast järgnevast!

 

Trükk nõudmisel. Kuna meil on võimalus säilitada Teie faile digitaalselt siis pakume Teile teenust millest on raske loobuda! Näiteks: Teil on tulemas mess, konverents mt. Teie pole kindel, kas Teil on tarvis 500tk või 1000tk kataloogi jagamiseks, aga hinnavahe on oluline? Me pakume Teile võimalust tasuda meile nt.1000 kataloogi eest ja trükkida alustuseks nt 300tk. Järgmisel päeval selgub, et Teie trükises on lubamatud vead sees aga katlooge on vaja. Lihtne! Te muudate faili ja me trükime juba uutest failides korraliku kataloogi! Nii väldite mitte vajalike trükiste tootmise ja ladustamise!

 

Personaliseerimine st iga trükilehe varustamine unikaalse trükimaterjali lisaga teksti, numbri või illustratsiooni kujul on veel üks digitaaltrüki eelistest. On võimalik dokumentide mitme variandi trükkimine ühe tiraazi piires (trükkimine erinevates keeltes või informatsiooni sisestamine kohalikust esindusest); trükimaterjalide loomine väikestele gruppidele või isegi individuaaltellijatele, olles kooskõlas nende eelistuste ja varem tehtud ostudega, mis võimaldab tõsta vastureaktsiooni marketingi või reklaami materjalidele. 

 
   
 
 
Pallasti 21, 11411 Tallinn, Estonia
Telefon +372 60 96 177, GSM +372 555 12502
email: info@alfapress.ee, www.alfapress.ee
 
 
   
 
Copyright © 2020 Alfapress OÜ. All rights reserved.