KÕVAKAANELISED RAAMATUD

Kõvaköiteline raamat on kvaliteetse raamatutoodangu peamine tunnus.

Kõvas köites raamatud on klassikalise ilmega ja annavad raamatule esmaklassilise välimuse. Raamatu paber määrab selle vastupidavuse ja lugemismugavuse. Raamatute kõvaköiteline tootmine tagab kahtlemata nende vastupidavuse aastakümneteks.

Sõltuvalt kliendi eelistustest võib kõvaköitelisel raamatul olla lame või ümar selg. Kaane lamineerimine suurendab selle vastupidavust. Foolium, kohalik UV-lakk ja reljeeftrükk muudavad raamatu veelgi soliidsemaks.

Võimalik on ka kasutada:

  • erinevat kattematerjali:
    tekstiil, kunstnahk, mitmesuguste materjalide kombinatsioonid;
  • lisaks ümbriskaasi;
  • värvilist või trükitud esilehte;
  • lisadetaile:
    taskut, kleebiseid, paela jne.

Pehmes köites raamatud

Pehmesköiteliste raamatute peamised eelised on taskukohane hind ja kiirem tootmisprotsess. Liimikinnitusega pehmeid köiteraamatuid saab teha nii õmblemata kui ka õmmeldud tekstiplokkidega. Peenemate väljaannete jaoks on soovitatav kasutada paberköitmist või spiraalset köitmist.

Kaaned võivad olla paksemad (tagab parema vastupidavuse), kuid need võivad olla ka sama paksust paberist kui raamatu sisulehed (vähemkulukas). Samuti on võimalik teha ka klapiga kaaned. Raamatu vastupidavuse suurendamiseks või atraktiivsemaks muutmiseks soovitame kasutada mitmesuguseid võimalusi – lamineerimine, kiletamine, kohalik UV-lakk, reljeeftrükk jms.