versant2100 1

Digitaalne Trükk

Kas teil on vaja kiires korras trükkida 100 visiitkaarti, 30 kalendrit, 80 kleepsu või 15 kutsekaarti? Selle probleemi lahendab digitrükitehnoloogia.

OPERATIIVSUS JA PAINDLIKUS

Digitaaltrükk annab võimaluse teha teie materjalidesse operatiivselt muudatusi enne trükkimise alustamist.

ÜKSIKEKSEMPLARE TRÜKKIMINE

Digitehnoloogia võimaldab rentaablilt trükkida isegi üksikeksemplare. Täiesti reaalseks saab ülikiirete tiraažide trükkimine otse tellija juuresolekul.

Meeldiv üllatus võib olla see, et täielikult puudub ebaühtlase tiraaži trükkimise probleem. Värviproovide valmistamise keeruka protsessi asemel trükitakse üks eksemplar, mis vastab 100% kogu tiraažile. See on iga kujundaja unistuste täitumine. Niisugune värviproov ei maksa palju ning on absoluutselt korrektne, sest kogu tiraaž ise trükitakse samale paberile, samade värvidega ja samal trükimasinal nagu proovitõmmis.

NÕUDETRÜKK

Kuna meil on võimalik säilitada teie faile digitaalselt, saate lasta trükkida ainult seda, mida on teile just nüüd tarvis, mis tahes teile vajalikus koguses. Näiteks ei ole vaja tellida sadu ja tuhandeid täisvärvilisi katalooge trükikojast, eriti kui kataloogide hinnad võivad muutuda.

Digitaaltrükk võimaldab trükkida 10 või 100 eksemplari. Seejärel aga saab trükkida neid lisaks, tehes järgmistesse tiraažidesse muudatusi, ilma et oleks vaja avada uut tellimust. Teil ei ole enam vaja toppida oma ladu „varuks“ täis reklaammaterjalidega, mis mitte ainult võtavad ruumi, vaid ka vananevad.

PERSONALISEERIMINE

Personaliseerimine ehk iga trükilehe täiendamine unikaalse teksti, numbrite või illustratiivse materjaliga on veel üks digitaaltrüki pluss. On võimalik trükkida dokumentide mitmeid versioone ühe tiraaži raames (trükkida eri keeltes või lisada infot kohaliku esinduse kohta); toota trükimaterjale väikestele gruppidele või isegi üksiktarbijatele vastavalt andmetele nende eelistuste ja varasemate ostude kohta, mis võimaldab suurendada vastukaja turundus- ja reklaammaterjalidele.